Uchwyty samochodowe na telefon najlepszych marek

Najbardziej popularnymi markami uchwytów samochochodwych w Polsce na ta chwilę są uchwyty iOttie, Baseus oraz HR (Herbert Richter) swego czasu dość popularną marka była marka Oso Mount, aktualnie jednak powoli znika z rynku.

Każdy z wymienionych wyżej producentów proponuje inne rozwiązania. Marka iOttie jako jedna z pierwszych wprowadziła na rynek uchwyty z przyssawką do każdej powierzchni, które to bez problemu zamontujemy na kokpicie. Kolejnym patentem iOttie jest rozwiązanie pozwalające na montaż uchwytu jednym ruchem ręki. Uchwyty iOttie odznaczają się bardzo wysoką jakością wykonania, produkt o dziwo nie powstaje w Chinach, a w Korei Południowej.

Marka HR (Herbert Richter) to jak sama nazwa wskazuje niemiecki producent. Uchwyty tego producenta wyróżniają się ponadprzecietną jakością tworzywa z jakich zostały wykonane. Producent ten ma też bardzo ciekawe i skuteczne rozwiązanie tłumiące drgania przenoszone na telefon. Niestety w ofercie tej marki często brakuje innowacyjnych rozwiązań.

Marka Basues to z kolei chiński producent który przebojem wkracza na rynek akcesoriów GSM w tym między innymi uchwytów samochodowych. Wyróżniającym się produktem jest uchwyt Baseus Gravity, który zamyka się samoczynnie pod ciężarem telefonu, uchwyt ten można montować do każdej powierzechni w tym również kokpitu. Uchwyty tej marki cechuje wyjątkowo dobry stosunek jakości do ceny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *